DayTrader Event

Zbliża się V edycja konferencji DayTrader Event

Organizowana V edycja konferencji DayTrader Event przez Tomasza Przybycienia   Odbędzie się to w dniach 9-11 września w Katowicach. Rejestracja będzie trwać jeszcze tylko do poniedziałku.

 

Czego można się spodziewać po DayTrader Event?

Na tej konferencji będzie można Spotkać traderów z krwi i kości. Traderów, którzy mają potężne doświadczenie na rynku. Kraterów, za którymi przemawiają konkretne wyniki. Traderów, którzy zarabiają na rynku, ale nie obce są im również straty. Traderów, którzy stale się uczą i nie stoją w miejscu, by nie wypaść z rynku. Jak stwierdził sam Tomasz Przybycień – DayTrader Event to konferencja, którą organizuję od 2011 roku i zrzesza tych, którzy z rynku chcą wyciągnąć prawdziwe pieniądze. Będzie można dowiedzieć się jak rozpocząć trading na największych giełdach świata, poznać doświadczonych traderów z różnych rynków, zdobyć wiedzę, która umożliwi Ci łatwiejszy start, zmotywować się do działania i potraktować trading zawodowo!

Tego roku

W tym roku DayTrader Event skupia się na temacie rozwoju warsztatu traderskiego, psychologicznego oraz emocjonalnego w ciekawej formie. Połączenie wiedzy traderów, którzy wystąpią, na konferencji ze wsparciem psychologa sportu będzie dla uczestników z pewnością dużym zastrzykiem do działania.

Przemysław

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wymówki, które sami tworzymy, aby nie dojść do sukcesu.