Kilka rad na podstawie wywiadu z Antonem Kreile

Kilka pomocnych rad

Problemy związane z pieniędzmi zaczynają się w głowie. Napomną on, że banknoty to tylko zadrukowany papier umowna ilość dóbr i usług, które możemy za nie nabyć.
Wspomniał, on też ze ważna jest zimna krew w sprawach związanych z pieniędzmi.
Trader radzi, aby wszystko, do czego mamy, zamiar dojść było naszą własnością, ponieważ dobytek, w który ingeruje, np. bank nie ma sensu, a więc ważne jest to, aby zacząć od własnego małego biznesu. Anton powiedział, że jeżeli budujemy, własną infrastrukturę ważnym elementem mogą okazać podróże, które pomogą nam poszerzyć własne horyzonty. Odczucie ryzyka powinien łagodzić pieniądz, który zarobimy.

Podejmowanie decyzji czym się sugerować oczym pamiętać

Anton twierdzi, że do decyzji czym chcielibyśmy, się zająć nie powinni przyczyniać w znacznym stopniu rodzice ani system nauczania radził, aby odnaleźć swojego mentora.
Anton mówi, że ważna jest, ambicja warto przemyśleć swoje decyzje, aby zyski, które
otrzymamy była dla nas zadowalające. Anton Kreil„Pozbycie się smartfona umożliwi Ci bycie bogatym przez lepsze cenienie swojego czasu i wzrost efektywności.” Zadaniem Tredera jest, przewidywanie przyszłości więc media jako źródło informacji podobnie jak internet odpadają, tam wszystko dzieje, w oparciu oto co było w przeszłości.
Wybierz wzór do naśladowania, który odpowiada Twoim celom Warto szukać wzorów do naśladowania takich, które mogą się pochwalić prawdziwą wartością czy trwałym sukcesem.

Przemysław

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wymówki, które sami tworzymy, aby nie dojść do sukcesu.