Czy Unia Europejska się rozpadnie?

W ostatnich dniach widzimy bardzo dużą integracje i nasz szczyt NATO bardzo dobrze zaprezentował Polskę pod kątem stabilności oraz rozwoju. Niestety w unii europejskiej są już podzielone zdania na temat Polski. Nasz wzrost gospodarny był bardzo widoczny w poprzednich latach, jednakże teraz został zahamowany i jest po prostu nie znaczny.

Gdy Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej to mamy pytanie czy bądź kiedy inne państwa będą zainteresowane typowo rozwojem własnego państwa. Wszystko będzie zależało od tego jak gospodarka Wielkiej Brytanii się pozbiera po spadkach wartości ich pieniądza. Aktualnie w przeciągu 1 miesiąca jest to aż -7.47%. Zwróć uwagę, że to jest bardzo poważny spadek, gdyż poprzez takie coś siła kraju może poważnie zostać naruszona.

Adrian Domański

Zacząłem aktywnie na rynku Forex w 2011 roku. Najczęściej rozpracowuje pozycje krótkie, a długie realizuje śmiało od kilku miesięcy. Stawiam na bezpieczeństwo, a możliwości szybkiego zarobku skrupulatnie analizuje. Wolne chwilę od giełdy spędzam na rowerze oraz aktywnie podróżuje.