Referendum w Wielkiej Brytanii – Rozpad Unii Europejskiej?

W ostatnich kilku tygodniach widać ogromne zainteresowanie wśród referendum w Wielkiej Brytanii. Jest to jedno w swoim rodzaju bardzo ważne głosowanie, które określi czy Wielka Brytania będzie nadal w Unii Europejskiej. W naszym dzisiejszym krótkim artykule będziemy przedstawiać jakie skutki może to przynieść Nam w przyszłości.

 

Unia europejska na pewno straci na sile z powodu odejścia od niej Wielkiej Brytanii. W przypadku opuszczenia grupy krajów europejskich dojdzie do drastycznego zmniejszenia ilości funduszy na inne kraje europejskie i może to być krok do rozpadu Unii europejskiej.

Referendum zatrzęsie rynkiem na wielu parach walutowych, które będą powiązane z euro. Dodatkowo wyjście doprowadzi do drastycznego spadku wartości funta. Referendum w Wielkiej Brytanii to jedna wielka zagadka, która pokaże czy ludzie potrzebują wspólnoty.

Adrian Domański

Zacząłem aktywnie na rynku Forex w 2011 roku. Najczęściej rozpracowuje pozycje krótkie, a długie realizuje śmiało od kilku miesięcy. Stawiam na bezpieczeństwo, a możliwości szybkiego zarobku skrupulatnie analizuje. Wolne chwilę od giełdy spędzam na rowerze oraz aktywnie podróżuje.