Referendum w Wielkiej Brytanii już trwa!

Od rana w Wielkiej Brytanii trwa referendum w sprawie dalszego członkostwa w Unii Europejskiej. Będzie to miało na pewno bardzo duży wpływ na przyszłość Unii Europejskiej. Odejście jednego Państwa z członów EU może prowadzić do odejścia pozostałych. 

Sytuacje w Unii Europejskiej pogarsza się od kilku lat, od 2010 roku widzimy, że sytuacja polityczna jest niestabilna. Na świecie wybuchają konflikty i chcąc to rozwiązać pokojowo Unia Europejska interesuje się przyjęciem np.: Uchodźców, co niektórym w Wielkiej Brytanii jest nie do pomyślenia, ponieważ w ten sposób czują się zagrożeni. W przypadku dołączenia do Unii Europejskiej kolejnych Państw na pewno więcej uchodźców będzie miało ,,schronienie”, jednakże mieszkańcy na pewno będą odczuwali strach.

Występujące problemy w strefie Euro potęgują chęć wyjścia z Unii Europejskiej. Jak sądzisz czy trwające referendum w  Wielkiej Brytanii doprowadzi do kryzysu w Europie czy w ogóle będzie miało pozytywny skutek?

Adrian Domański

Zacząłem aktywnie na rynku Forex w 2011 roku. Najczęściej rozpracowuje pozycje krótkie, a długie realizuje śmiało od kilku miesięcy. Stawiam na bezpieczeństwo, a możliwości szybkiego zarobku skrupulatnie analizuje. Wolne chwilę od giełdy spędzam na rowerze oraz aktywnie podróżuje.