Kolejna Szansa Dla Polski

World Top Investor organizuje zawody z najbardziej prestiżowych zawodów dla inwestorów. Konkurować będą handlowcy i inwestorzy z całego świata. Zawody odbędą, się już 30 września. Będzie to już siódma odsłona konkursu, który prowadzony jest przez działający na całym świecie podmiot – Dif Broker.

Jak to wyglądało w zeszłym roku?

W zeszłym roku po zwycięstwo sięgnął Bułgar Todor Angelow z wynikiem 259%. Tym razem będzie to szansa w nowej edycji konkursu dla naszych rodaków. W poprzednich edycjach Polacy mieli przyjemność sięgać po tytuł Najlepszego Inwestora Świata dwukrotnie. W IV edycji zwycięzcą był Paweł Olchawa, który osiągnął imponujący wynik 857,06%. W sezonie 2009/10 wygrał Mariusz Ganczar z równie świetnym zyskiem w wysokości 554,56%. To właśnie te zawody mogą okazać się kluczem do zyskania sławy i uznania tak jak zdobył je twórca VSA Trader Rafał Glinicki.

To jeden z trudniejszych konkursów!

Radzimy i przypominamy, że ten konkurs nie należy do łatwych więc najlepiej dobrze wszystko zaplanować i przemyśleć, nastawić się na wytrwałości i konsekwentnie dążyć do celu, czyli zajęcia pierwszego miejsca. Zawody trwają cały rok, więc tylko najwytrwalsi będą mieli szansę na zwycięstwo i tytuł Najlepszego Inwestora Świata.

Potwierdzenie na kontach rzeczywistych
Zawody prowadzone są na kontach rzeczywistych, jeden uczestnik może prowadzić naraz tylko jedno konto. Warunkiem koniecznym jest przeprowadzenie co najmniej dwóch transakcji miesięcznie. Można stosować wszelkie strategie oraz grać na wszystkich instrumentach.

Przemysław

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wymówki, które sami tworzymy, aby nie dojść do sukcesu.